Blender Vitamix Pro 500

Blender PRO 500 to nowoczesny sprzęt kuchenny, który przygotowany będzie do użytku domowego i ma dodatkowo dzban o pojemności prawie litrowej. Charakterystyczne będzie to, że korzystać można jednocześnie z trzech zaprogramowanych funkcji i tym samym przygotowanie gęstych napoi czy deserów stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Wybieramy wyłącznie odpowiednią tarczę a pozostałą pracę wykona dla nas blender. Gdy chcemy modyfikować jakoś przepis będzie warto dodać coś od siebie, można dostosować pracę urządzenia czy też nieco zmodyfikować przepis dodając jakieś elementy od siebie. Zawsze można dopasować również prędkość pracy i korzystać z takich samych tarcz.

Zastosowana w urządzeniu funkcja pulse to element, który pozwoli nam odpowiednio dopasować konsystencje do potrzeb. Vitamix 500 to blender z najwyższej półki. Został on wyposażony w różne dodatki, które mają usprawniać jego pracę. Dzięki niemu uzyskać można taki rezultat, który będziemy mogli otrzymać jedynie w najlepszych restauracjach. Wszystko co będziemy chcieli przygotować będzie świetnej jakości. Charakterystyczne cechy blendera Vitamix PRO 500: - trzy programy pracy blendera – smoothies, gorąca zupa, mrożony deser - funkcja pulse, która pozwoli na włączanie i wyłącznie na żądanie, tak by kontrolować konsystencje i dopasować ją do potrze - tarcza z pokrętłami, dzięki której sami kontrolujemy konsystencje i dopasowujemy ją do potrzeb - obudowa blendera wykonana ze szczotkowanej stali jest odporna na czyszczenie i zabrudzenia, które będą powstawać w czasie pracy.

Blender Vitamix 500 opis produktu

Książka z przepisami „Create” Znajdziemy w niej ponad 300 doskonałych przepisów. Oprócz tego płyta DVD, w której znajdują się nagrane filmy instruktażowe wskazujące jak korzystać z urządzenia. Jest ono wolne od bisfenolu, dlatego nie trzeba się obawiać chemicznego składu. Dzban urządzenia ma wygodny uchwyt, dlatego praca z nim staje się przyjemniejsza. Firma opatentowała również tamper, który będzie pozwalał nam na uzyskiwanie efektów nawet przy gęstych składnikach. Pokrywa znajdująca się na urządzeniu będzie chronić przed chlapaniem składników. Znajduje się tam otwór zamykany, dzięki czemu wszystkie składniki można wygodnie dodawać do pracy, bez wyłączenia urządzenia. Czujnik ze światełkiem informuje nas kiedy cykl pracy będzie zakończony. Dane techniczne: Silnik: 2 KM Wymiary: 51.44 x 20.32 x 22.85 cm Gwarancja: Pełen 7 letni okres gwarancji. Waga netto: ok 5.5 kg Urządzenie przygotowane zostało w Stanach Zjednoczonych i ponad połowa materiałów użytych przy produkcji pochodzi z USA.